To są sytuacje, które powodują, że  widzimy w tym sens i … serce raduje się jak uda się połączyć połówkę z półowką:

„Cześć Kasia, fajnie że się odezwałaś. Miałem to też zrobić. Kontakt z Olkiem mamy wspaniały. Zadzwoniłem do Niego zaraz następnego dnia. Na pewno będą z tego owoce. On jest szczęśliwy, że mnie poznał, i ja jestem szczęśliwy, że  poznałem Jego. Jesteśmy obaj Ci wdzięczni, że nas skojarzyłaś. Mówię to w imieniu Olka jak i własnym. Nie wiem co jeszcze napisać. Rozwijamy się. Ja jak i Olek pewni jesteśmy, że to strzał w dziesiątkę 😃:). Pozdrawiam gorąco i ściskam, jeśli mi wypada😃”

„Droga Kasiu 🙂 Chciałybyśmy pochwalić się, że  oficjalnie weszłyśmy w związek i jesteśmy bardzo szczęśliwe! Dowody w załączniku 😉 Dziękujemy Ci, że nas ze sobą poznałaś!

Pozdrawiamy,Paulina i Asia”

„Samotność bardzo mi dokuczała i już nie chciałem być sam. To co oferowały mi internetowe portale gejowskie było fajne ale tylko wirtualnie. Rzeczywistość mnie przerażała ; było to targowisko próżności .

Osoby, które spotkałem w „realu” w żaden sposób nie odpowiadały a nawet nie pasowały do swoich opisów czułem się źle. Nie miałem już nadziei, że znajdę miłość a właśnie tego a nie seksu szukałem .

Przypadkowo dowiedziałem się, że jest biuro matrymonialne dla osób tej samej płci.

Szybka decyzja, telefon, spotkanie z tobą Kasiu. Szczera rozmowa, test osobowości to było coś innego – miła koleżeńska rozmowa przy kawie lecz zarazem rzeczowa i konkretna wymiana zdań.

Po kilku dniach telefon od ciebie Kasiu oraz propozycja spotkania z Olkiem. Nie bardzo wiedziałem jak będzie, czego się spodziewać . Zrażony poprzednimi randkami w ciemno byłem sceptyczny lecz mimo wszystko pełen nadziei.

Wreszcie spotkanie, długa rozmowa; rozmawialiśmy o życiu, o samotności o wszystkim co było w tym czasie dla nas ważne a nie o d..pie .

Następne spotkania, na które czekałem z niecierpliwością choć od początku wiedziałem że to on, że czekałem właśnie na niego .

Kasiu, dzięki tobie KOCHAM i jestem kochany; sprawiłaś, że jestem szczęśliwy .

Ja i Olek jesteśmy razem. Dzięki za to, że przyczyniłaś się do naszego szczęścia.”

„Bardzo mi się spodobała i obecnie jestem lekko zauroczona. Chciałabym rozwijać i pogłębiać tą znajomość, dlatego podziękuję już za kolejne oferty z biura. Nie bardzo wiem co jeszcze napisać… dziękuję za pomoc i mam nadzieję, że  się uda, i nie będę już jednak musiała z Waszych usług korzystać 😉

K.”

„Jeszcze raz chciałam Wam bardzo podziękować za to że mogłam poznać tak wspaniałą i niesamowitą osobę jaką jest Dominika.Telefon do Waszego biura, to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu … nawet się nie spodziewałam, że moje życie się tak bardzo i tak szybko odmieni oczywiście na lepsze 🙂 Gdy znalazłam Wasze biuro to pomyślałam sobie czemu by nie spróbować, choć podchodziłam  do tego z dystansem bez nastawiania się, bez jakiś większych emocji. Zależało mi na tym aby tak po prostu poznać osobę z mojego środowiska, tym bardziej, że bardzo nie lubię chodzić do klubów więc nie mam nigdzie możliwości tak naprawdę poznawania osób takich jak ja, a portalom społecznościowym nie ufam 😛

Miałam ogromne szczęście, bo Dominika była pierwszą osobą którą dzięki Wam poznałam. Gdy dałyście mi jej numer i odważyłam się zadzwonić, to już po pierwszej rozmowie czułam, że rozmawiam z wyjątkową Osobą. Za nim się spotkałyśmy, przeprowadziłyśmy ze sobą kilka wspaniałych i długich rozmów, i wymieniłyśmy ze sobą pełno sms-ów. Nie sądziłam, że spotkam kiedykolwiek osobę z którą od pierwszej rozmowy(i to przez telefon) tak łatwo będzie mi się rozmawiało. Tym bardziej, że nie należę do osób śmiałych i zazwyczaj mało mówię, a żeby się otworzyć potrzebuję bardzo dużo czasu. Jednak z Dominiką było zupełnie inaczej i nagle się okazało ile jest tematów do poruszenia. To było takie fascynujące, że jesteśmy bardzo różne, mamy inne doświadczenia, nasze światy bardzo się różnią, ale z drugiej strony podświadomie czułam, że się uzupełniamy.

Pierwsza randka była ogromnie stresująca. Bałam się, ponieważ było to pierwsze moje doświadczenie z randką w ciemno. Nie umiałam być sobą, nie potrafiłam się wyluzować, paradoksalnie łatwiej się przez telefon rozmawiało. Ale kolejne spotkanie… 😉 było już zupełnie inne… gdy ochłonełam, czułam, że zapowiada się niesamowita relacja 😉 No i się nie pomyliłam … 🙂

Z każdym kolejnym spotkaniem było coraz piękniej, to fascynujące poznawać tak uroczą Kobietę jaką jest Dominika. Wspólne spacery i nie kończące się rozmowy 🙂 Odkrywanie takiego wspaniałego człowieka z wieloma pasjami jest naprawdę cudowne. Nie znamy się może zbyt długo ale czuję jak się uzupełniamy i że właśnie na Dominikę czekałam 😉

Dziękuję Wam jeszcze raz … bo naprawdę odkąd pojawiła się Dominika zaczełam inaczej patrzeć na świat, wniosła wiele ciepła, radości i pozytwnych emocji w moje życie. Czasem aż nie dowierzam że to się dzieje naprawdę 😉 Życie naprawdę potrafi zaskakiwać i nigdy nie wiadomo kogo wspaniałego można poznać 🙂

Naprawdę polecam każdemu Wasze biuro, jesteście genialne że wpadłyście na taki pomysł. Naprawdę po prostu uszczęśliwiacie ludzi 🙂 Dziękuję …”

„Hej Kasiu,

Piszę do Was chcąc podziękować za to co dla mnie, dla nas, zrobiłyście. Ostatnie miesiące są dla mnie nierealne w wymiarze tego jak moje życie zmieniło się od kiedy poznałem Maćka. Nie byłbym w stanie uwierzyć w podobną historię gdyby opowiedział mi to ktoś ze znajomych a teraz stala się ona moim własnym udziałem. Miałem swoje obawy zanim zdecydowałem się skierować do Was moje kroki.Szczerze mówiąc byłem sceptyczny obawiając się kolejnego „wyciągania  kasy” oraz po prostu bojąc się czy zostanę potraktowany profesjonalnie w bardzo delikatnych dla mnie okolicznościach. Jakie było moje zaskoczenie kiedy poznałem Ciebie i podczas pierwszego spotkania „pękły pierwsze lody”. Dzięki temu, że stworzyłaś idealną atmosferę do rozmowy i pozostałaś prfesjonalna nabrałem – potwierdzonej przez późniejsze działania – pewności, że jestem pod własciwy adresem. Wiesz jak trudne było to dla mnie aby zdecydować się na rozmowę o tym co w moim lokalnym środowisku nie funkcjonuje jako temat rozmów a jest ewentualnie przedmiotem żartów.  Nie powiem też, że nie obawiałem się pierwszego spotkania. Kiedy  zadzwoniłaś do mnie z informacją, że jest ktoś zainteresowany spotkanie ze mną – dobrze, że siedziałem, bo nogi się pode mną ugięły :). Pamiętam kiedy poszełem w umówione miejsce – wciąż wahając się czy wejść czy uciekać. Nie uciekłem – wszedłem i powiedziałem sobie, że jedyne co ryzykuję to szansę na szczęście. Mimo, że pierwsza „randka”  nie przyniosła mi znajomości na dłużej to spedziłem wspanaiły wieczór z interesującym człowiekiem. Nabrałem też przekonania, że zostałem wysłuchany podczas wywiadu a moje preferencje w przeważającej części zostały wzięte pod uwagę. Dodało mi to odwagi (i wiary) na przyszłość. Po kilku kolejnych spotkaliśmy się wreszcie z Maćkiem. Ten dzień na zawsze zmienił moje życie. Wierz mi lub nie, ale z biegiem czasu czuję coraz bardziej, że spełniło się moje marzenie i zalazłem szczęście jakiego pragnąłem. Jestem z człowiekiem jakiego nie miałbym najmniejszej szansy spotkać w mojej miejscowości, człwoiekiem jaki zaskakuje mnie każdego dnia i wlewa w serce coraz więcej ciepła i… Miłości. Przez duże M. Sam jeszcze chwilami nie wierzę, że to siędzieje. Okazało się – nie wiem jak to zrobiłyscie, że wszystko mi się składa w nim w cudowna całość i za to własnie wielkie, wielkie podziękowanie dla Was! W koncu to właśnie clue Waszego serwisu. 😉 Kiedy rozmawiamy z Maćkiem ma dokładnie to samo przekonanie i tak samo cieszy się, że na Was trafił. No ba – bo tak trafił na mnie! 😉 Obiecuję przekazać innym dobre wieści o Waszej działności. Jesli chcecie mogę też polecić Waszą działalność tym niezdecydowanym, bo jestem Waszym dłuznikiem na długo! Heh – myslę, że na zawsze wręcz. 😉 Ściskam Cię mocno i jezcze raz dzięki za super pomoc i wsparcie.

Piotr”