Ponad czternaście lat temu udało nam się odnaleźć, a teraz chcemy pomóc w tym innym. Tym, którzy nie chcą zdawać się na przypadek, mają już dosyć internetowych randek, oferujemy proste, pewne i bezpiecznie rozwiązanie – Biuro Matrymonialne QUEER.
BM QUEER, to pierwsze w Polsce, tradycyjne biuro matrymonialne, które swoją ofertę kieruje wyłącznie do osób nieheteronormatywnych.
Słowo gej pochodzi od angielskiego gay, które pierwotnie było stosowane jako przymiotnik w znaczeniu beztroski, szczęśliwy, wesoły. Chcemy by spotkania z nami były właśnie takie, wesołe i bezstresowe.
Zapraszamy do skorzystania z naszej unikalnej oferty.
Kasia i Magda

                                                                                                                      OFERTA

Naszą ofertę kierujemy wyłącznie do osób spod znaku LGBT (lesbijek, gejów, osób biseksualnych oraz osób transseksualnych), zdecydowanych na poznanie swojej drugiej połowy.

Propozycje matrymonialne opracowujemy na podstawie informacji zgromadzonych podczas indywidualnych spotkań z każdym z naszych Klientów.

Odbywają się one w zacisznym biurze, w którym gwarantujemy pełną dyskrecję. Podczas spotkania przedstawiamy szczegóły dotyczące poszczególnych kroków współpracy w ramach unikalnego systemu doboru partnerskiego, przygotowanego specjalnie na potrzeby specyfiki działalności biura.

Zakres usług proponowanych w systemie doboru partnerskiego obejmuje m.in.:

  • Rozmowę, podczas której staramy się dowiedzieć jak najwięcej o każdym z naszych Klientów, o oczekiwaniach względem partnerki/partnera, o prowadzonym stylu życia oraz innych kwestiach, istotnych dla powodzenia poszukiwań drugiej połowy. Podczas rozmowy nie przekraczamy granic, których nie chce przekroczyć nasz Klient.
  • Autorski Kwestionariusz Doboru Partnerskiego, opracowany na bazie prac wybitnych psychologów oraz badaczy, w którym analizujemy obszary osobowości, mające duże znaczenie dla trwałości relacji partnerskiej.
  • Opcjonalnie – Konsultacje z psychologiem, mającym kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z osobami homoseksualnymi, będącymi singlami lub w związkach.

Formy spotkań z potencjalnym przyszłym partnerem/partnerką są różne, w zależności od wybranej opcji współpracy. Zależy nam, aby każdy nasz Klient czuł się swobodnie, naturalnie i co najważniejsze bezpiecznie podczas pierwszego spotkania z drugą osobą.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o naszej ofercie, wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu:

  • telefon do nas: 507 04 13 61 (od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-19.00)
  • mail do nas: biuro@queer-bm.pl